She psycho Killer - 1.

7. září 2013 v 19:10 | Rita |  Příběhy..
She Psycho Killer - 1.
V jednom malém měste na Jihu Ameriky žila v roce 1982, 2. března, rodina, kterou zakládali Mary a Jack McBullerovi, protože byl Jack neplodný adoptovali si holčičku a dali jí jméno Marica.
Čas ubíhal a Marice bylo devět. Protože byl Jack nelítostné povahy, po půl hodině rozmlouvání s Mary se rozhodl, že Marice řekne pravdu.


Marica slyšela pomalé kroky jejího otce a už jí bylo jasné, že jde o něco velmi neobvyklého. Vrzla klika a ve dveřích se objevil Jack, Marica na něj jen smutně pozvedla oči.
,,Marico, přišel jsem ti říct něco hodně důležitého." Posadil se na stoličku která byla před postelí a koukal Marice do očí. ,,Jsi adoptovaná." Neváhavě řekl, v setině se Marice nahrnuli slzy do očí.
,,C-co to znamená být adoptovaná?" Jackovi zřejmě nedošlo, že devíti leté děvče stále nemůže vědět co to znamená být adptovaná.
,,To znamená, že nejsme tví praví rodiče. Tvoje opravdová maminka je mrtvá." Marica se podivila.
,,Tak jaktože říkám Mary maminko?"
,,Protože je náhrada za tvojí pravou maminku, víš?"
,,Ale já chci mojí pravou!" Marica se rozbrečela, v tu chvíli vtrhla do dveří Mary.
,,Jacku, říkala jsem ti, aby si byl víc ohledný! Je to ještě malé děvče!"
Ještě tu noc, Marica vstala z postele a bylo přesně 11:35. Šla do chlívku co měli za zahradou a vzala odtamtud Jackovo pušku. Normální člověk by si řekl, že devítileté děvče jí nemůže unést a nikdo si to do teď nevysvětlil. Věřící říkají že tu dívku posedl ďábel, fyzikové ale dokazují, že je tohle vymyšlená historka a vražda byla uskutečněna jinak.
Marica s ní zamířila do ložnice, kde spali její rodiče. Ještě před tím, než zmačkla spoušť pronesla tyto slova: ,,Já chci mojí maminku."
Jednou vystřelila Mary přímo mezi oči, a Jack to koupil do srdce. Následující ráno našli mrtvou i Maricu, i přesto že doktoři nenašli žádnou příčinu úmrtí.
Nikdo ten případ nevyřešil a tak to policie uzavřela za nevyřešené. Ale několik let na to, psal se rok 2005 a bylo taktéž 2. března se do opuštěného domu u vlakového nádraží, kde bydlela Marica a její rodiče, nastěhovala rodina Smithových, dva lidé - rodiče - Rick a Monika a jejich dvě děti. Čtyřletý Jake a o šest let starší dcera Amy, bylo jí dvanáct. Celé rodině se dům líbil, všichni měli rádi osamocené a nehlučné prostory, ale každá rodina má svojí černou ovci. Tou byla pro tentokrát Monika. Už od narození byla náročná a měla ráda když vše běhalo podle ní, víc než dostkrát už Rick nevydržel a nemálokrát se ošklivě pohádali, co je čekalo v tomhle domě zatím ještě nikdo nevěděl.
,,Je tu prach, pomůžeš mi uklidit Amy." Začla rozkazovat Monika a Amy vyvrátila oči ke stropu. Před nimi se rozléhal veliký dvoupatrový přepichový dům. Asi tři metry přede dveřmi na pravé straně u zdi začínaly schody které vedli do druhého patra.
Malý Jake spolu s Rickem vyběhli nahoru a v zaprášených schodech za sebou zanechali stopy. V horním patře byla velká simetrická místnost která měla na každé straně tři dvěře do pokojů, na té čtvrté byl balkón, aby se to dalo upřesnit balkón byl na západě. Rick otevřel první dveře, za nimi se rozléhal pokoj akorát pro Jakea. Postel a psací stůl se dvoumi zástrčkami a velké zaprášené okno.
,,To je můj pokojík!" Vykřikl malý Jake, Rick se zasmál a nechal Jakea aby se s tím seznámil. Šel do pokoje naproti, naštěstí tam byla ložnice pro něj a Moniku, v těch posledních měla nakonec pokoj Amy.
Dole, hned před schody uklízela v kuchyni Amy a na druhé straně úklízela Monika obývák. Pod schody byl šatník.
Když douklízely a dům už byl jak z alabastru, nikoliv ten zaprášený starý dům, vybalili si věci.Amy si svůj pokoj rychle oblíbila, na psací stůl umístila její notebook, do šuplíků si dala k němu potřebné věci a mobil si dala na stoleček vedle postele s měkkou madrací. Nad postelí vysela hvězdička uvázaná na tenkém provázku, pak tu začalo něco nehrát. Amy už asi došlo, že tenhle pokojík patřil někomu před ní, někomu malému, jako třeba byla Marica, ale ona jí ještě neznala. Amy k ní přišla, vzala jí do ruky a na hvězdičce bylo vyryto: ,,Marica McBuller."
Amy přemýšlela nad tím kdo to mohl být. Ještě tu noc se stalo plno podivných věcí.
Bylo 20:50, malý Jake už spal a Amy se dívala na televizi. Onedlouho na to vypadl proud a všichni byli po tmě, jediný kdo se té události nezúčastnil byl Jake. Amy rožnula svíčku a šla se podívat, jestli rodiče už spí. Kupodivu spali, Amy se tohle vůbec nezdálo, to se jejím rodičům přece vůbec nepodobá. Normálně by se ještě koukali na televizi. Rozhodla se jít do svého pokoje a také usnout. Chvíli tam ležela a nad hlavou se jí houpala ta zavěšená hvězdička. Najednou se provázek přetrhl a lupl Amy mezi oči. Sahla po něm a hodila ho na zem. Najednou se zapla elektrika a dole v obýváku začala hrát televize. Amy jí musela jít vypnout, ale ještě před tím udělala malý experiment... Dala si foťák na psací stůl a namířila ho tak aby zabíral celý pokoj, zapla natáčení a odešla vypnout televizi. Bez problému se vrátila zpět, ale rozhodla se, že si video pustí až ráno.
Noc uběhla a Amy se probudila do zrálého dne. První co udělala bylo že si pustila video. Hned na začátku videa se šíleně lekla... V křesle, které bylo vedle postele seděla malý holčička a dokola opakovala: ,,Hraj si se mnou, hraj si se mnou.. Mám moc ráda hru na schovávanou, hraj si se mnou.." A pořád dokola, Amy z toho nemohla spustit oči, tak moc jí to vyděsilo že upustila foťák na zem a video se vyplo. Když se ale uklidnila a vzala fotoaparát zpět do ruky, video už tam nebylo..

Možnááá se vám to líbilo, pokud budete chtít pokračování tak směr komentáře... :3
-Rita
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Tobinka Tobinka | 8. září 2013 v 12:36 | Reagovat

Rita NE. Ty jsi aimi!!

2 ritathedeadwolf ritathedeadwolf | 8. září 2013 v 14:25 | Reagovat

[1]: Kdo je Aimi...? O.o

3 James The Wolf James The Wolf | 24. března 2015 v 15:26 | Reagovat

Asi Amy (mám moc rád vlky :3 )

4 ami1987 ami1987 | E-mail | Web | 15. října 2015 v 16:48 | Reagovat

To super Crerpyyyy!!!:-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama