Anniee Dolly

7. září 2013 v 18:26 | Rita |  CreepyPasty
Bylo mi 13 let, když maminka umřela, táta se potom incidentu zbláznil. Bylo mi teprve 13 let, když mě poprvé znásilnil. V den mých 15 narozenin se můj otec opil více než kdykoliv předtím a pozval své ožralé kamarády k nám.
Ležela jsem u sebe v pokoji na posteli a sledovala svými modrými očimi strop. Představovala jsem si, jaké by to asi bylo kdyby maminka ještě žila. v tu chvíli mě někdo chytil za mé blonďaté vlasy a tahl mě pryč z pokoje. Byl to můj otec a táhnul mě mezi tu smečku opilých tlustých chlapů přímo do obývacího pokoje. Otec mě strhnul na podlahu a rozkročil se nade mnou...


Vzbudila jsem se. Hrozná zima a velká tma. Snažím se postavit a tím otevřu víko nade mnou. Vylezu z mrazáku ve sklepě. Na zdi viselo zrcadlo a když jsem spatřila, jak vypadám myslela jsem, že to je snad horor, ale né byla to realita. V zrcadle na mě koukala dívka s porcelánově bílou pletí. Blond vlasy a jedním okem a modrým a druhým.. červeným? Nebylo snad zelené? Mé rty jsou černé a stále sešité na stole leželi nůžkypřestřihala jsem nitě. Nebolí to. Jsem snad mrtvá? Jistěže jsem. Škodolibě jsem se usmála a pevně stiskla nůžka. "Sladká pomsta." pošeptala jsem si. Pomalu jsem vykračovala do schodů, co vedli do bytu. Přišla jsem za otcem do pokoje. Ten jeho výraz, když viděl, že nejsem mrtvá, i když jsem vlastně byla. Nejdříve chtěl utéct, ale když jsem řekla. "You wanna play with Anniee Dolly?" stál na místě ani se nepohnul, bylo to jako by ho ta věta očarovala a on jen stál. Přišla jsem k němu blíže a nůžkami mu vypíchla obě oči. Ten jeho křik. Ta jeho krev. Nádhera. On přesto neodcházel. Nemohl. Nemohl mi odolat. Kdo by mohl? Nakonec jsem ho zabila. Zabijím dál, a taky budu. Jsem zlo stvořené zlem.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama