Září 2013

Satanistic Rita - obrázky

25. září 2013 v 10:59 | Rita |  Obrázky
Ahojte... takže důvod proč jsem dlouho nic nepřidala je prostý, kreslila jsem jako speciál na blog k tomu že jsem se vrátila.
Řekla jsem si že nakreslím i několik odvážnějších obrázků co mě víc vystihují. Takže tady je první:

Rita je zpátký CX

22. září 2013 v 12:18 | Rita |  Aktuálně
Brýden :3
Tak jsem se vrátila v pořádku, ale i přes moje včerejší přání aby mě Jeff přišel poslat spát, žiju. :D
Jak jste si užili tenhle týden, obzvláště úplněk? Já teda ne moc dobře, ne že by se mi v zahraničí nelíbilo, ale nebyla tam taková mentalita jako tady, je to tam prostě jiný a někomu jako já to nevyhovuje.
Vyli jste už někdy na měsíc? xD ne? Skuste to... stojí to za to, až dokud vás nezačnou jebat rodiče že jste blázen. Já jsem blázen, takže jim to ani vyčítat nemohu xD.
Mno nič, já se jdu pustit do dalšího psaní sem na blog a potom ještě na mywolfworld.blog.cz <---- HODNĚ doporučuji navštívit. Děkuji.
-Rita

Pátek 13. aneb. můj den! >:33

13. září 2013 v 10:19 | Rita |  Aktuálně
Inu... jak už jste si mohli povšimnout, jsem tak trochu hříšník.. A pátku 13. jsem se nikdy nebála, naopak mi vždycky přinesl štěstí..:3
Možná se ptáte jako já, proč?
Proč asi některým lidem tento pátek přináší smůlu a těm druhým štěstí? Je to tím, že štěstí se přinese těm co jaksi tak trošku uctívají temnotu? (Jako já xD)
Pro mě by byl bůh kdo by dokázal vysvětlit tuhle šílenou věc.
Možná jste viděli horor Pátek 13.? Pak asi víte že většinou nepřináší nic hezkého, možná ani mně dnes nepřinese.
Vaše adminka dnes odjíždí do zahraničí, (Itálie), co se mi asi stane? Nabourám se? Zabiju se?
Nebo se naopak vyhnu silničním zácpám? Nebudu dlouho čekat v přejezdu hranic?
Nebo mi bude přát jiná smůla? (V mém případě štěstí).
Tohle je tak trošku mimo zájmy tohoto blogu, přesto mi to přišlo jako zajímavé téma.
Tak ať jste hříšníci nebo jste věřící Flandersové tak vám nepřeji nic zlého, žádnou smrt ani trápení! :3 Já odjíždím, takže tento blog si dá na týden přestávku.
Sayonara! Go to sleep! A nevím ještě jakej rozlučnej pozdrav, prostě se mějte!
-Rita

Moje CreepyPasta..? O.o

10. září 2013 v 18:34 | Rita |  CreepyPasty
Ahojte :3
No, kamarádky mi řekli že když už mám tenhle blog mohla bych udělat vlastní creepu... Tak jsem rozmýšlela o čem by to mohlo být... Tak asi aby to nebylo ohrané a jako většina. Vynalezla jsem tohle, přeji příjemné čtení -

She psycho Killer - 2.

8. září 2013 v 14:41 | Rita |  Příběhy..
Amy se snažila, aby tu nahrávku někde mohla najít. Nikde nebyla, měla jen vizi..?
Raději to neřešila a foťák položila na stůl. Raději vypadla na snídani, ale ani do ní po tom neměla chuť.
Kdyby to řekla rodičům, nenamířili by jí nikam jinam než k psychiatrovi. Dost už o Amy, ne jen jí se v tomto domě děli divné věci. To ráno našla rozlité mléko na podlaze a magnetové písmenka na ledničce byli naskládané do slova: ,,Get out of here or die!" Myslela si že je to jen pouhá náhoda.. opravdu?

Som kreslila :D aneb. Šílené kresby Rity.

7. září 2013 v 19:20 | Rita |  Obrázky
Hojte.
Takže tady je pár mnou kreslených obrázku... :D
Snad se vám budou líbit :3

She psycho Killer - 1.

7. září 2013 v 19:10 | Rita |  Příběhy..
She Psycho Killer - 1.
V jednom malém měste na Jihu Ameriky žila v roce 1982, 2. března, rodina, kterou zakládali Mary a Jack McBullerovi, protože byl Jack neplodný adoptovali si holčičku a dali jí jméno Marica.
Čas ubíhal a Marice bylo devět. Protože byl Jack nelítostné povahy, po půl hodině rozmlouvání s Mary se rozhodl, že Marice řekne pravdu.

Ben Drowned

7. září 2013 v 18:35 | Rita |  CreepyPasty
Ahoj , Já jsem Ben. Vsadím se,že jste slyšeli o mé creepypastě,nebo ne? Je o mě. Teda vlastně o mrtvém já,ale nikdy jste neslyšeli co bylo předtím,než jsem uvízl ve videohře tak vám řeknu,jak sem zemřel.

Anniee Dolly

7. září 2013 v 18:26 | Rita |  CreepyPasty
Bylo mi 13 let, když maminka umřela, táta se potom incidentu zbláznil. Bylo mi teprve 13 let, když mě poprvé znásilnil. V den mých 15 narozenin se můj otec opil více než kdykoliv předtím a pozval své ožralé kamarády k nám.
Ležela jsem u sebe v pokoji na posteli a sledovala svými modrými očimi strop. Představovala jsem si, jaké by to asi bylo kdyby maminka ještě žila. v tu chvíli mě někdo chytil za mé blonďaté vlasy a tahl mě pryč z pokoje. Byl to můj otec a táhnul mě mezi tu smečku opilých tlustých chlapů přímo do obývacího pokoje. Otec mě strhnul na podlahu a rozkročil se nade mnou...

Jeff The Killer - CreepyPasta

7. září 2013 v 18:19 | Rita |  CreepyPasty
Jeff zabiják je temná postava ze stejnojmenného příběhu. Původně to byl mladý a tajemný psychopat, který brutálně zbil trio tyranů. Randyho, Keith a Troye. Tato trojice tyranů si Jeffa a jeho bratra Liu vyhlédla ihned potom, co se nastěhovali do města. Jeffovo bratr Liu vzal vinu na sebe a byl zatčen, načež poslán do vězení. Jeff kvůli tomu propadl depresi. Později na večírku se tyrani chtěli Jeffovi pomstít a zaútočili na něj. Jeff je všechny zabil, ale než zemřel Keith, jeden z tyranů, stačil ještě Jeffa pocákat bělidlem a zapálit. Během tohoto boje byla Jeffova mysl natrvalo poškozená.

Vítej na blogu mrtvého vlka..

7. září 2013 v 16:32 | Rita
Hello..:3
Jak jste si asi mohli všimnout z titulku blogu tak jsem šílenej blázen do všech CreepyPast a tím víc do Jeff the Killera.
Tady je pár věcí o mě a věci k tomu... co sem budu psát a tak :D.
Hrabe mi?
-
Áno.
Jsem tak trochu psycho?
-
Sure.
Můj oblíbený interpret ohledně hudby?
Lindsey Stirling, Skrillex, BvB, Reago, Majk Spirit a Revolta.
Co sem asi tak budu psát?
Příběhy, budu sem taky přidávat moje kresby a podobně. Někdy se odchílím a pravidelně každý pátek budu psát téma týdne. A podobný věci, prostě se nechte překvapit :D.
Ták to by bylo všechno..? Moc to nerozepisuju, pospíchám. Hned jak budu moct, udělám grafiku, napíšu něco víc! (y)
Zatím!
-Rita